A
Algae ekstrakt (Alga Extract) – niisutav ja hooldav Algae ekstrakt saadakse merevetikatest. Algae aitab normaliseerida naha niiskustaset ning parandada elastsust epidermis. Algael on ka antioksüdandi omadused ning lisaks toidab ja uuendab nahka. Algae ehk vetikaekstrakt sisaldab palju tähtsaid aminohappeid, vitamiine ja mineraale, näiteks A-vitamiini, B1-vitamiini, rauda, magneesiumi ja kaltsiumi.
Alfalfa ekstrakt (Alfalfa Extract) – tuntud ka kui medicago sativa leidub, mida lutsernis ning mis on aastaringselt kasvav ravimtaim. Alfalfa on üks vanimatest taimedest, mida on kasvatatud sajandeid toiduks. Alfalfa sisaldab beeta-karoteeni ja vitamiin-C ja –E-d ning on üks parimaid vitamiin-K allikaid. Nahahoolduses aitab alfalfa vähendada punetust, parandada naha tooni ja tekstuuri.
Aasia vesinaba (Centella Asiatica) – ammutatakse Aasia vesinaba taimest. On kasutatud juba sajandeid Aasia ja Ayurveda meditsiinis, kuna vesinaba ergutab kollageeni tootmist, tugevdab kapillaare, parandab naha elastsust, tugevdab nahka ning aitab vähendada tumedaid silmaaluseid.
Algiinhape (Alginic Acid) – ammutatakse laminaariast, ehk pruunist merevetikast. Algiinhape sisaldab kaltsiumi, kaaliumi, joodi, mannitooli, rasva, proteiini ja süsivesikuid. Algiinhape aitab niisutada, puhastab ja taastab nahas mineraalide taset.
Allantoiin (Allantoin) – Allantoiin on taimse päritoluga toimeaine, mis koosneb aaloe ja ürditaime ekstraktidest. Allantoiin pehmendab ja rahustab nahka, hoiab ära nahaärritusi, parandab naha võimet siduda niiskust ning stimuleerib tervete kudede kasvu.
Alfa lipohape (Alpha Lipoic Acid) – väga võimas antioksüdant, mis ainsana on võimeline lahustuma nii vees kui lipiidides. Toime avaldub raku siseselt ja väliselt. Alfa lipohape aitab ka ümber töödelda juba kasutatud vitamiinid ja antioksüdandid, nagu näiteks vitamiin-C ja –E ning koeensüüm Q10.
Amcella Orelacela roheline tee (Amcella Orelacela Green Tea) – „Amcella oralacela“ rohelise tee liik on kiire toimeainega koostisosa, mis aitab kiiresti siluda nahka. Samuti aitavab vähendada lihaste kokkutõmbeid ning võitleb miimiliste kortsude vastu. Vähendab vananemisilmingute – kortsude sügavust ning nahk muutub nooremaks, siledamaks ja säravamaks.
Ameliox® – on võimekas kombinatsioon karmosiinist ja piimaohakast ja silimariinist, mis aitab peatada kortsude moodustumist. Ameliox® võimendab kollageeni tootmist.
Aminohapped (Amino acids) – aitavad ehitada rakke ning parandada rakukudet, kuna sisaldab proteiini. Aminohapped moodustavad antikehi, et võidelda levivate bakterite ja viiruste vastu, samal ajal ehitades RNA & DNA-d.
Akaatsia (Acacia) – Akaatsia on looduslik kummivaik, mida ammutatakse Akaatsia puude tüvest. Akaatsiat kasutatakse nahaärrituste ja nahatundlikuse leevendamiseks
Aaloe Vera (Aloe Vera) – Aaloe verat kutsutakse „esmaabi taimeks“, mis on meditsiinis kasutusel olnud juba sajandeid. Aloel on võime ära hoida nahaärritusi ning rahustada nahka. Aloe vera ravib, kosutab, niisutab, pehmendab ja soodustab rakkude kasvu. Aaloele omistatakse kollageeni taastavaid, põletusi ravivaid ning kortsude teket ärahoidvaid omadusi. Tänu oma toitvatele ja antioksüdeerivatele omadustele kaitseb Aloe Vera eelkõige epiteelkudesid ning kui need on kahjustatud, siis soodustab nende paranemist. Aaloe looduslik põletikuvastane ja antibakteriaalne mõju koos toitainetega soodustab rakkude kasvu, milles peitubki tema ravitoime. Aloe Vera niisutab nahka või juukseid, muudab need pehmemaks ja siidisemaks ning on põletikuvastase toimega.
Actigen 02 – on ženšenni kompleks. On kliiniliselt tõestatud, et kompleks suurendab mikrotsirkulatsiooni nahas, täites seeläbi hapnikuga kapillaarid ja toimetades toitained epidermi. Samuti aitab kõrvaldada toksiine ja vähendada turseid.
Arnika (Arnica) – Arnika ekstrakt on saadud ravimtaimest, mis on üldtuntud oma nahka rahustavate toimainete poolest. Arnika leevendab erakordselt hästi nahaärritusi, niisutab kuiva ja kahjustunud nahka ning vähendab ketendust. Arnikat on kasutatud sajandeid, et ravida haavu ja rahustada nahaärritusi.
Aprikoosiseemne puuder (Apricot Kernel Powder) – Aprikoosiseemne puuder on peenelt jahvatatud koorija, mida saadakse aprikoosi seemnetest. Väikesed koorimisosakesed eemaldavad surnud naharakud looduslikul viisil. Aprikoosiseemne puuder jätab naha siledaks ja täiustunuks.
Aprikoosikivi õli (Apricot Kernel Oil) – Aprikoosiõli saadakse aprikoosikivi tuumast külmpressitud meetodil. Aprikoosikivi õli tõstab naha kaitsevõimet, pehmendab ja toidab nahka. Tänu oma kergele tekstuurile on see õli kiiresti imenduv ega jäta nahale ebameeldivat õlikihti. Aprikoosikivi õli on niisutaja, sisaldades A- ja E-vitamiine, mis aitavad säilitada naha elastsust ja leevendavad nahaärritusi ning seetõttu sobib aprikoosikivi õli suurepäraselt tundliku ja kuiva naha hooldamiseks.
Aprikoosi seemned (Apricot Seed) – Aprikoosi seemned sisaldavad pehmendavaid ekstrakte ja vitamiin C-d. Aprikoosi seemneid kasutatakse leevendamaks erinevaid nahaprobleeme.
Aastaksantiin (Astaxanthin) – Astaksantiin on võimas antioksüdant, mida ammutatakse algaest. Kliiniliselt on tõestatud, et astaksantiin on 550 korda tõhusam kui vitamiin-E ja 75 korda tugevam kui koeenüüm (Q10) ning 6000 korda efektiivsem kui vitamiin-C. Astaksantiin võitleb kortsukeste, kanavarvaste ning vananeva naha vastu ning on tõhus ka leevendamaks paistetust, pigmentatsiooniprobleeme ning põletikku.
Apelsini ekstrakt (Orange Fruit Extract) – aitab nahka puhastada, mürke väljutada ja rahustab nahka.
Apelsini õli (Orange Oil) – on hea rahustav ühend, mis aitab nahka siluda ja niisutada.
Acquacell™ – on arenenud looduslik segu arbuusi koore ekstraktidest, läätse ekstraktist ja toore õuna ja õuna koore ekstraktidest, mis parandavad naha tooni ja niisutavad nahka sügavuti. Samuti võitleb see vananemisilmingute vastu nagu kortsud ja kanavarbad.
Aquaxyl™ – on niisutav ja rakke ümber ehitav tegur, mis pärineb juurviljadest. Aitab epidermis suurendada hüdratsiooni ning keramiidide sünteesi. Aquaxyl ™ aitab nähtavalt parandada pindmist kihti eemaldades surnud naharakud ning takistades kortsude ilmumist.
Arbutiin (Arbutin) – Arbutiin on glükosiid, mida ammutatakse leesika taimest. Arbutiin on looduslik helendaja ja takistab liigsel melaniinil moodustada. Kasutatakse nahahoolduses, et vähendada hüper-pigmentatsiooni ja ühtlustada nahatooni.
Astelpaju ekstrakt (Sea Buckthorn Extract) – sisaldab laialdaselt aktiivseid koostisosi. Paljudes maades kasutatakse astelpaju põletuste ja haavade raviks. Astelpaju sisaldab vitamiin-C-d, flavonoide (antioksüdantsete ja anti-mikroobiliste omadustega), tokoferooli, karotenoide, kõrgel sisaldusel lipiide, mis on sarnased naha enda lipiididele. Astelpaju niisutab, rahustab ja niisutab nahka looduslikul viisil vitamiine, mineraale ja aminohappeid.