W

Whitonyl™ – ekstrakt mida ammutatakse palmaria palmata taimest (merevetikas). aitab kontrollida melaniini tootmist, vähendades melaniini tootvate ensüümide tegevust. Kasutatakse pigmentatsiooniprobleemide vähendamisel, sest ekstraktil on võime ühtlustada naha tooni.

Õ

Õuna ekstrakt (Apple Fruit Extract) – Õuna ekstrakt on rikkaliku vitamiin-A ja –C ja tsingi sisaldusega. Aitab võidelda vananemisilmingutega, niisutada ja kaitsta nahka. Lisaks sisaldab õunaekstrakt sulfurit, mis aitab leevendada aknet.

Õunaseemne õli (Apple Seed Oil) – Õunaseemne õli saadakse külmpressimise tulemusena õunaseemnetest. Õli aitab nahka  pehmendada, toita, kaitsta ja niisutada. Lisaks on õunaseemne õli tuntud oma võime poolest edendada naha uuenemist ning võimendada kollageeni sünteesi. Õunaseemne õli sisaldab looduslikku väävlit, mida kasutatakse akne, psoriaasi ja muude nahaprobleemide raviks.

Õuna tüvirakud (Apple Stem Cells) – Õuna tüvirakud või PhytocellTec™ Malus Domestica, aitavad kiatsta, säilitada ja edendada epidermsete tüvirakkude aktiivsust, mis on põhilised võimekad tegurid naha elujõu parandamisel ja uuenemisel . Tüvirakud aitavad võidelda vananemisilmingutega ning parandada UV kahjustusi.

Õunhape (Malic Acid) – õunhape aitab parandada naha elastsust ning eemaldada surnud naharakke.

Y

Yerba Mate – sisaldab suures koguses polüfenoolisooli, mis käituvad kui antioksüdandid, kaitstes nahka rakusiseste kahjustuste ja väliskeskkonnast pärinevast saastest. Yerba Mate (tuntud kui teesort) aitab vähendada kortsujoonte ilmumist ning niisutab nahka.