Näohoolitsuste hinnakiri


Super firming 75 min       49€

emerginC sarja luksulik hoolitsus küpsele nahale. Aitab tõhusalt tasandada kortsukesi ja peeneid jooni ning tugevalt trimmib lõtvunud nahka. Hoolitsuse järgselt näete paranenud toonust ja säravat jumet! 
Sisaldab: Näonaha analüüs, puhastus, koorija, massaz, 2 seerumit, mask + silmamask, käte või pea massaaž, silma ja päevakreem

Signature radiance 75 min   39€

emerginC sarja tasakaalustav ja intensiivne hoolitsus. Eemaldab liigse läike, ahendab poore, parandab naha tooni ja tekstuuri. Ideaalne turgutus kombineeritud, pigmenteerunud, rasusele ja ebapuhtale nahale. Saate tagasi särava, ühtlasema jume.

 Sisaldab: Näonaha analüüs, puhastus, koorija, seerum, massaaž, mask + silmamask, käte või pea massaaž, silma ja päevakreem.

Get the red out 75 min            39€

emerginC sarja näohoolitsus tundlikule, punetavale ja ärritusnähtudega nahale. Õrnas ja hellitavas hoolitsuses on kombineeritud rahustavad ja tundlikkust alandavad aktiivained, mille järgselt tunnete koheselt muutusi - nahk on pehme, niisutatud ja mõnus.
Sisaldab: Näonaha analüüs, puhastus, koorija, seerum, massaaž, mask + silmamask, käte või pea massaaž, silma ja päevakreem.

Hydration booster 75 min   39€

emerginC sarja kosutav hoolitsus janusele, kuivale ja väga kuivale nahale. Ainulaadsed niisutavad aktiivained kosutavad niiskuse järele janunevat nahka, taastavad heaolutunde ja sära - mille järgselt näete ja tunnete koheselt naha hüdrolipiidse kihi paranemist. Nahk on pehme, niisutatud ja toidetud. 
Sisaldab: Näonaha analüüs, puhastus, koorija, 2 seerumit massaz, mask + silmamask, käte või pea massaaz, silma ja päevakreem.

Puryfing treatment 75 min   39€

emerginC sarja sügavpuhastav ja tasakaalustav intensiivne hoolitsus. Eemaldab liigse läike, ahendab poore. Ideaalne turgutus kombineeritud, stressis, rasusele ja ebapuhtale nahale.
Sisaldab: Näonaha analüüs, puhastus, koorija, seerum, massaaž, mask + silmamask, käte või pea massaaž, silma ja päevakreem. 

Revital eyes 30 min   29€

emerginC sarja iluhoolitsus Teie silmaümbrusele. Vähenevad väsimusnähud, tumedaid silmaalused muutuvad heledamaks ja värskemaks. Kortse siluv, nahka niisutav ja toitev silmahoolitsus, mis jätab Teie naha värske ja noorusliku! 


Sisaldab: Analüüs, puhastus, koorija, massaaž, silmamask plaaster, käte või pea massaaž, seerum, silma ja päevakreem.

Revital eyes silmaplaastrit on võimalik lisada ka teistele emerginC näohoolitsustele. 

 

Lunchtime glow 45 min   29€


emerginC sarja 45 minuti hoolitsus, kiireks turgutuseks. Sisaldab ensüümkoorijat, mis „sööb ära" surnud naharakud. Kortsujooned vähenevad silmnähtavalt. Paraneb naha toon ja tekstuur, kiireneb naha uuendusprotsess. Puhastatud nahale kantakse vastavalt nahatüübi iseärasustele mask. Sisaldab: Puhastus, ensüümkoorija, mask + silmamask, käte või pea massaaž, silma ja päevakreem.