Määratlemata

Avasime emerginC butiik salongi Viljandis

Meil on hea meel teile teavitada, et oleme avanud butiik salongi Viljandis, Lossi tn. 26. Salong on avatud esmaspäevast reedeni 12.00 – 18.00. Butiik on nimelt loodusliku kosmeetikabrändi emerginC esindussalong. emerginC looduslik kosmeetika on Eestis müügil olnud juba kaks aastat emerginC e-poe vahendusel, kuid nüüd oleme avanud ka müügiesinduse. Müügil on kõik emerginC Organicsi tooted, mis on 100% loodusliku koostisega ning Signature sarja tooted, mis on tõhusamad ja efektiivsemad.

Lisaks on emerginC butiik salongis saadaval kosmeetikuteenused. Kosmeetik Stella kasutab tipptasemel meditsiini ja cosmeceutical kvaliteediga koostisosi sisaldavaid emerginC tooteid. Näohoolitsuseks saab aega broneerida e-posti teel: stella@emerginc.ee või telefonil +372 566 86 521

Mis teeb meid eriliseks on see, et emerginC bränd on cosmeceutical. Cosmeceutical, mis on kombinatsioon sõnadest cosmetic ja pharmaceutical ning tähendab, et tooted toimivad märksa aktiivsemal tasandil ning imenduvad dermiseni ning seetõttu on kohe pärast hoolitsust tulemused näha.

Toodetega tutvumiseks külasta meie butiik salongi Viljandis või e-poodi http://emerginc.ee/pood/