Tootegiid

Birgit Helimets: ,,Näomaskide võrdlus”

Birgit Helimets: ,,Näomaskide võrdlus"

Näomask on vist küll selline asi, mis on igal naisterahval kodus olemas. Tänapäeval on valik nii lai, et ei oskagi valida seda õiget. Olen katsetanud aastate jooksul mitmeid näomaske. Nii odavamaid kui ka väga kalleid. Tulemusi märkimisväärseid väga pole olnud. Ma olen olnud rohkem looduslike maskide katsetaja ja nagu teadagi, siis need võivad olla üpris kallid. Kasutasin aastaid savi -ja turbamaske. Tulemusi ei näinud, kui siis natuke klaarim nahk, aga ei midagi erilist.

Näomaskide tegemine oli ja on siiani minu jaoks kõige olulisem nahahooldusrutiin. Kui ma muidu olen suhteliselt laisk näonaha eest hoolitseja, siis näomaske teen nagu kord ja kohus.

Birgit Helimets: ,,Näomaskide võrdlus"

Rawceuticali Gommage mask

Täpselt aasta tagasi pakuti mulle emergiC tooteid proovimiseks. Minu esimene toode oli Rawceuticals Gommage mask+koorija. Mul on siiani meeles need emotsioonid, kui ma seda esimest korda proovisin. Nii silmnähtavaid tulemusi pole ma veel näinud. Mul on väga ilus nahk ja mul pole sellega kunagi probleeme olnud ja nii ma siis mõtlesin, et kui nüüd probleemsema nahaga inimene seda toodet proovib, siis tema vau-efekt on kordi suurem. Selle tootega on reaalselt tunne, et oleks nagu äsja noorendavaid ilusüste saanud. Sain ühe potsikuga läbi ca 6 kuud ja kuna see toode on 2in1, siis minu jaoks ikka väga soodne. Algul hind tundub kallis, aga samas kui Sul kulub teda vähe ja ta on ülimalt efektiivne, siis ostad sa selle toote ära ja lõpuks veel üllatud, kui palju raha tegelikult kokku hoiad. Leidsin siis endale ühe toote, millele ma kavatsen alatiseks truuks jääda. Arvasin, et rohkem ei üllata mind enam miski

Birgit Helimets: ,,Näomaskide võrdlus"

Läks aeg edasi ja talvel mul on kuiv nahk ning siis soovitas kosmeetik mulle emerginC Vitality näomaski proovida ja nii ma siis võtsin testri koju kaasa ning proovisin järele. Jälle totaalne hämming, kuidas saavad need tooted üllatada üha rohkem. Vitality maski puhul mulle meeldib, et seda võib panna ka silmade ümbrusesse ja see oleks nagu ülimalt niisutav kreem värske kurgi lõhnaga. Ülimalt niisutav mask teeb silmnähtavalt kortsud siledamaks, nahk on nii puhas ja klaar. Olen seda maski pool aastat kasutanud ja usinalt, sealt purgist on kasutanud seda maski veel nii mõnigi sõbranna ja minu abikaasa. Poole aasta peale üks purk ca 50€ näomask on minu jaoks ülimalt soodne, arvestades seda, et teiste brändide näomaske ostsin iga kuu 30-60€ eest. Kokkuhoid missugune!

Birgit Helimets: ,,Näomaskide võrdlus"

Vitamin c + retinoli näomask

Kolmas mask, mida sain emerginC valikust proovida oli Vitamin C + retinoli mask. See mask on hea pigmendilaikude korral, tänu sellele, et ma olen seda kevadest saadik kasutanud aeg ajalt, kui meelde tuleb, siis see aasta mul pole pigmendilaike ka, mis eelmine suvi esimest korda tulid näole. Hästi pinguldav mask ja kortsud jällegi silmnähtavalt väiksemad.

Eelistan igal juhul tunnustatud brände, looduslikema koostisosadega ja kui on ka tulemused esimese korraga näha, siis hetkel Eesti turul ei näe ma mitte ühtegi konkurentsi pakkuvat brändi emerginC maskidele.

Birgit Helimets

Looduskosmeetika austaja, Bioveganfamily brändi looja.