Määratlemata

emerginC Scientific Organicsi iluõhtu Grand Rose Spaas

15.märtsil toimus emerginC iluõhtu Grand Rose Spaas Saaremaal, kus tutvustasime iluõhtul osalejatele emerginC 100% orgaanilist tootesarja – Scientific Organics, mis on tulemusele orienteeritud liin, minimaalselt 70% mahepõllumajanduslike koostisosadega.

Iluõhtul keskendusime just koostisainete tutvustamisele, mis teevadki emerginC Orgaanilise tootesarja eriliseks. Aktiivtoimeaineteks on antioksüdandid ning rikkalikud taime-ja mere ekstraktid, nagu näiteks viinamarja tüvirakud, spirulina, kombutsa, goji marjad, valge ja roheline tee, merevetikad, aaloe, männikoore ekstrakt, vitamiinid ning varajaste taimede niisutavad ja sära andvad kompleksid.

Rääkisime igast tähtsamast koostisosast pikemalt, kust ja kuidas neid saadakse, missuguseid mineraale ja vitamiine sisaldavad ja kõige tähtsam, milliseid nahaprobleeme aitavad koostisosad ravida ning ennetada.

Andsime Grand Rose Spaa juhatajale Marge Nuudile üle emerginC puude istutamise sertifikaadi. Tänaseks on Grand Rose Spaa kliendid aidanud istutada 467 elujõulist puud.

Samuti said kõik iluõhtul osalejad tooteid ise ka katsetada. emerginC poolt läks loosi Orgaanilise sarja kehakreem ning Grand Rose Spaa loosis ühele õnnelikule iluõhtu külastajale välja emerginC näohoolitsuse Grand Rose Spaa ilusalongis.