emerginC bränd sai alguse 1996. aastal ühest tootest, mida nüüdseks tuntakse C-vitamiini seerumina. Sellest ajast alates on välja arendatud terve sari aktiivseid cosmeceutical-kraadiga tooteid ning professionaalseid hoolitsusi, mis annavad koheseid nähtavaid tulemusi kõikidele nahatüüpidele. Kogu toodete sari on orienteeritud noorendavatele tulemustele.

emerginC tooted sisaldavad puhtaid ja tugevatoimelisi puuviljahappeid ja ensüüme ning tipptasemel raviotstarbelisi cosmeceutical-kvaliteediga koostisosi. Tooteid ei testita loomade peal, need ei sisalda kunstlikke värvi-, lõhnaaineid ega parabeene. emerginC bränd omab safecosmetics.org sertifikaati.

Väga olulisel kohal emerginC jaoks on keskkonna säästmine, mistõttu on toodete karbid tehtud Forest Stewardship Council biolagunevast papist ning kirjad nendele on trükitud mittetoksiliste taimsete tintidega. Iga müüdud toote kohta istutab emerginC ühe puu, millega üritatakse anda oma panust keskkonna ja looduse hoidmisel ja taastamisel. Ligi 80% emerginC sarjast toodetakse tuuleenergia jõul.

Meie tooted leiad üle maailma top-spaadest: Hilton, Trump, Sheraton, Caesars Palace jt – https://emerginc.com/our-story/spa-locator/

emerginC bränd on esindatud paljudes riikides üle maailma – USA, Hiina, Kanada, Austraalia, Uus-Meremaa, Holland, Kuveit, Dubai, Singapur, Norra ja nüüd ka Eesti.

Lisaks meie e-poele ja Butiik-Salongile Viljandis, leiad meid Eestis:

Tallinnas:
Kreutzwald Hotel Tallinn, Zen Spa www.kreutzwaldhotel.com/et/content/zen-spa
Elegance Ilusalong, Viimsi www.salongelegance.ee

Türil:
Türi Ilupaviljon

Võrus:
Katariina Ilusalong

Viljandis:
Merkos Ilusalong www.merkos.ee

Kuressaares:
Grand Rose Spa www.grandrose.ee

Tutvu meie kosmeetikuga

Õnnestunud nahahooldus põhineb oskusel nahka õigesti hooldada, nahk on inimese kõige suurem organ ja sellel väljenduvad nii füüsilised kui ka psühholoogilised mõjud. Esmalt leiame just sinu nahale õige režiimi – näohoolitsusi leidub igale nahatüübile.

Meie kosmeetik Stella kasutab emerginC Signature, Organics ja Rawceuticals sarja tooteid, mis on hinnatud cosmeceutical kraadiga.

Broneeri aeg iluhoolitsuse või konsultatsiooni jaoks:

E-mail: stella@emerginc.ee