Näotoonik

45.00

Laos

Kategooriad: ,

Rawceuticals Boreal Tonic

Toorkosmeetika sarjast näotoonik põhjamaise puu kooreekstaktiga

  • Toniseerib, kaitseb ja remineraliseerib nahka
  • Kõrge mineraalisisaldusega Argentière jääliustiku vesi niisutab nahka
  • Põhjamaiste puude koore kontsentraat, mida saadakse punase vahtra, musta kuuse, kollase kase ja kääbusmänni öko-sõbralikest jääkidest, kaitseb nahka    keskkonnasaastajate ja UV-kiirte eest
  • Naha niisutamiseks ja taaselustamiseks võib kasutada mitu korda päeva jooksul
  • Ideaalne nahavärskendaja reisi ajal

Boreal TonicTM on unikaalne remineraliseeriv näotoonik, mis on mõeldud naha pehmendamiseks ja toitmiseks pärast nahapuhastust. Aktiivseteks toimeaineteks on puhas ja kõrge mineraalisisaldusega Argentière jääliustiku vesi, basiiliku ekstrakt ning bioaktiivne ja kaitsev põhjapooluse puude koore kontsentraat, mida saadakse punase vahtra, musta kuuse, kollase kase ja kääbusmänni öko-sõbralikest “jääkidest”.

Kasutamine: Pärast näo puhastamist. Enne kasutamist pudelit loksutada. Kanda näole vatipadjaga või pihustada otse aplikaatorist.

Kogus:118ml

Koostisosad:

70% organic, 1% waste material, 1% cold pressed

Borealine Hydra: Segu põhjamaiste puude koore kontsentraatidest, mida saadakse punase vahtra, musta kuuse, kollase kase ja kääbusmänni öko-sõbralikest “jääkidest”, mis tagab naha niisutatuse. Borealine Hydra on kõrge polüfenooli ja terpenoidide sisaldusega, mis aitavad võidelda enneaegsete vananemise ilmingutega ja säilitavad naha elastsust..

Argentière`i jääliustiku vesi: Spetsiaalselt valitud ja Mont Blanc`i Prantsusmaa poolsest küljest kogutud Argentière`i liustiku vesi on kõrge mineraalisisaldusega. Nahka noorendava ja niisutava efekti annab eriti kõrge kaltsiumi- ja ränisisaldus.

Basiilik: See antibakteriaalne ja antioksüdandirikas vitamiin K looduslik allikas on naha puhastaja ja põletike vähendaja.

Sisaldab ka: glütseriin, nõiapähklipuu (Hamamelis) vesi

Nõiapähklipuu: Hamamelis virginiana taimest ekstraheeritud nõiapähkel on rikas tanniinide poolest, mis aitavad nahka puhastrada ja toniseerida. Nõiapuu on tõhus meigii, kustuse ja keskkonnasaaste eemaldaja ja omab nahka rahustavaid ja antibakteriaalseid omadusi.

 

Lisainfo

Kodused nahahooldustooted

Puhastamine

Bränd

Rawceuticals

Toote tüüp

Puhastus

Kirjuta oma ülevaade

Arvustused

Ülevaateid ei ole veel.