Ilunipid

Tumedad ja turses silmaalused kimbutavad?

tumedad silmaalused, silmakreem

Tumedad ja turses silmaalused tekivad sinna kohta kogunenud kehavedeliku tõttu. Kui oled öösel külili, laienevad veenid ja vedelikud võivad koguneda ning tulemuseks ongi tumedad silmaalused. Mida vanemaks jääd, seda kergemini need tekivad, sest alusnahast kaob aja jooksul rasv, mis seda enne varjas. Tumedad silmaaluseid soodustavad ka magamata ööd, stress, liigne kohvijoomine ning samuti liigne rafineeritud suhkru tarbimine.
       

Kas silmakreem tõesti aitab?

Jah, aitab küll. Kui ostad tõesti hea ja kvaliteetse silmakreemi, võid tulemusega rahul olla. Lighten up under eye circle fighter on loodud spetsiaalselt võitluseks tumedate silmaalustega Silmakreem sisaldab bio-white kompleksi, aloed, greip ja intensiivses koguses Vitamiin K-d, mis parandab, kaitseb ja tugevdab silmaaluste kapillaaride seinu. Samuti osaleb K-vitamiin vere hüübimisfaktorite sünteesis ja selle tulemusel vähendab tumedaid, paistes ja turses silmaaluseid.  http://emerginc.ee/toode/lighten-up-under-eye-circle-fighter/

Kuidas silmakreemi kasutada?
Alusta kreemi kandmist nahale silma sisenurgast ja liigu tasapisi tumeda või turses koha suunas. Proovi õrnalt masseerida, sest see soodustab lümfiringet. Et tulemus oleks efektiivsem, kasuta toodet jahedana. Seetõttu võiksid oma silmakreemi hoida külmikust ja kanda seda õrnalt nahale hommikul.


Mida saab veel tumedate silmaaluste vastu teha? Kuidas kortse ennetada?
Üks vana nipp on lõigata paar viilu otse külmikust võetud värsket kurki ja hoida kurgiviile silmadel. Samuti aitab külma kuiva rätiku silmaalustel hoidmine. Terve näo ja ka silmaaluste masseerimine jääkuubikuga paneb vereringe mõnusalt käima, võid hoida ka kahte teelusikat külmikus ja neid hommikul vastu silmaaluseid hoida. Väga oluline on päikeseprillide kandmine. Päikese prillide puudumisel automaatselt kissitame ja hoiame silmi krampikult, mis tekitab meile hoogsalt kortse juurde.


Koostaja: Stella Alonen

Allikas: https://www.byrdie.com.au