UUS SARI – emerginC Rawceuticals®

raw fam (1)_preview-600x600

Innovatsioon jätkub – viime „orgaanilise“ liikumise järgmisele tasemele.

emerginC Rawceuticals® on revolutsiooniline kõrgtasemel nahahooldustoodete sari, mis ühendab puhtaid ja aktiivseid külmpressitud taimeekstrakte ning looduslikul viisil saadud kosmeetilis-meditsiinilisi koostisosi ainulaadsete tulemuste saavutamiseks.

Iga toodet valmistatakse vaid väikese partiina – nii tagatakse toodete värskus ja efektiivsus. Ühtlasi tähendab see seda, et toote värv ja lõhn võib partiist partiisse erineda, sõltuvalt sellest, kus ja millal koostisosad toote jaoks korjati.

“raw” ingl.k – toores

“Toores” toode viitab valemi järgi toote valmistamise protsessile – partiisid ei kuumutata üle 120-kraadi ( ̊F) – nii säilitatakse koostisosade kasu tervisele, muutes neid minimaalselt. Selline valmistusviis aitab säilitada õlide looduslikku koostist. Puhtaid külmtöödeldud õlisid ei rafineerita ega töödelda lõhna suhtes.

Rawceutical® tootesarja puhul keskendusime esmalt külmpressitud koostisosadele, seejärel orgaanilisele ja ausale kaubandusele. Me soovisime „Raw“ toodetega luua kvaliteedimärgi, valides vaid kõrgeima kvaliteediga ja kõige vähem töödeldud koostisosasid.

Millised külmpressitud õlid Sulle meeldivad? Milliseid sa varem kosmeetikas kättesaadavaks pole pidanud?

Kanepiseemneõli, Chia-seemneõli, porgandiseemneõli, kookosvõi, kohviõli, Kakadu-ploomi õli, kookosõli, must köömen, tomatiseemneõli, vaarikaseemneõli jne…

Jälgi uuendusi meie kodulehel ja FB postitustes – tooted on varsti saadaval!!!

emerginC tiim

Triin